Oferujemy przewozy osób busem z Świdnicy, Wałbrzycha, Jeleniej góry, Legnicy, Jawora i Bolesławca

PRZEWÓZ OSÓB WAŁBRZYCH I DOLNOŚLĄSKIE

Świadczymy przewozy "od drzwi do drzwi" klienta.
Obsługujemy województwo dolnośląskie i część lubuskiego
  • wyjazdy z Polski: wtorek, piątek – godziny ranne
  • wyjazdy z Niemiec: środa, sobota – godziny ranne
W celu uzyskania informacji odnośnie cen prosimy o kontakt:

+48 74 8525472
+48 601789130
+49 157 813 922 64
+48 74 8578301

Oprócz przewozów osobowych we Wrocławiu, organizujemy też przewozy w Wałbrzychu i województwie dolnośląskim, obsługujemy między innymi takie miasta jak: Świdnica, Kamienna Góra, Jelenia Góra, Jawor, Złotoryja, Legnica, Bolesławiec, Lubań praz inne miejscowości na zachód od Wrocławia. Realizujemy zgłoszenia ze wszystkich miast, miasteczek z terenu województwa dolnośląskiego oraz południowych powiatów województwa lubuskiego. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą telefonicznie lub mailowo i uzgodnić terminy wyjazdów. Podjeżdżamy pod każdy wskazany przez Państwa adres. Oferujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne (szkolenia, wyjazdy służbowe, okolicznościowe, rodzinne, po zakupy). Nie zostawimy Państwa bez rozwiązania przy nagłych, niespodziewanych sytuacjach, wymagających kursów do Niemiec czy na terenie naszego kraju. Nasze busy są do Państwa dyspozycji. Przewozy osobowe wykonywane są na bardzo wysokim poziomie, bezpieczne i komfortowe. Profesjonalnie wyszkoleni, ze wszystkimi certyfikatami i licencjami, kierowcy dowiozą Państwa pod wskazany adres czy to w Polsce, czy w Niemczech, Belgii i Holandii, czy też na lotniska niemieckie (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym). Na dalekie trasy obsadzamy nasze busy dwoma kierowcami, abyście Państwo czuli pełen komfort jazdy. Nasze pojazdy przechodzą szczegółowe kontrole i badania techniczne, robimy wszystko aby nie zaskoczyła nas i Państwa jakaś przykra niespodzianka. Podczas podróży otaczamy Naszych klientów pełną opieką.Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Wyjeżdżamy z Polski dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki i wracamy do kraju w środy i soboty. Wyjazdy i przyjazdy w godzinach rannych.

Proponujemy konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji. Nie musicie Państwo szukać innych przewoźników. Nasza firma oferuje to wszystko, czego nasi klienci potrzebują – bezpieczeństwo, komfort, wygodę, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. ZAPRASZAMY.

Oprócz przewozów osobowych we Wrocławiu, organizujemy też przewozy w Wałbrzychu i województwie dolnośląskim, obsługujemy między innymi takie miasta jak: Świdnica, Kamienna Góra, Jelenia Góra, Jawor, Złotoryja, Legnica, Bolesławiec, Lubań praz inne miejscowości na zachód od Wrocławia. Realizujemy zgłoszenia ze wszystkich miast, miasteczek z terenu województwa dolnośląskiego oraz południowych powiatów województwa lubuskiego. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą telefonicznie lub mailowo i uzgodnić terminy wyjazdów. Podjeżdżamy pod każdy wskazany przez Państwa adres. Oferujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne (szkolenia, wyjazdy służbowe, okolicznościowe, rodzinne, po zakupy). Nie zostawimy Państwa bez rozwiązania przy nagłych, niespodziewanych sytuacjach, wymagających kursów do Niemiec czy na terenie naszego kraju. Nasze busy są do Państwa dyspozycji. Przewozy osobowe wykonywane są na bardzo wysokim poziomie, bezpieczne i komfortowe. Profesjonalnie wyszkoleni, ze wszystkimi certyfikatami i licencjami, kierowcy dowiozą Państwa pod wskazany adres czy to w Polsce, czy w Niemczech, Belgii i Holandii, czy też na lotniska niemieckie (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym). Na dalekie trasy obsadzamy nasze busy dwoma kierowcami, abyście Państwo czuli pełen komfort jazdy. Nasze pojazdy przechodzą szczegółowe kontrole i badania techniczne, robimy wszystko aby nie zaskoczyła nas i Państwa jakaś przykra niespodzianka. Podczas podróży otaczamy Naszych klientów pełną opieką.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Wyjeżdżamy z Polski dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki i wracamy do kraju w środy i soboty. Wyjazdy i przyjazdy w godzinach rannych.
Proponujemy konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji. Nie musicie Państwo szukać innych przewoźników. Nasza firma oferuje to wszystko, czego nasi klienci potrzebują – bezpieczeństwo, komfort, wygodę, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. ZAPRASZAMY.

W kraju pojawiło się w ostatnio wiele profesjonalnych przedsiębiorstw realizujących przewóz pasażerski nie tylko na trasach krajowych, ale również międzynarodowych. Osoby, dotychczas korzystające z autobusu, z pewnością docenią fakt, że w tej samej lub niższej cenie, można skorzystać z oferty klimatyzowanych i zadbanych busów naszej firmy. Nasza firma oferuje przewozy busem, przewozy osobowe i grupowe również do Niemiec, Belgii i Holandii. Oferta firmy zawiera obsługę przewozową całego województwa dolnośląskiego oraz z części województwa lubuskiego – Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra, Świdnica, Chojnów, Legnica, Lubin, Żary, Szprotowa, Kłodzko i okolice. Busy krajowe oraz busy do Niemiec posiadają klimatyzację i dodatkowe ogrzewanie, aby zapewnić klientom optymalne warunki podczas podróży. W ofercie Firmy Busy Wrocław jest przewóz osób indywidualnych oraz transport zorganizowanych grup (minimum 3 osoby) na wszelkiego rodzaju szkolenia, wyjazdy okolicznościowe i rodzinne, zakupy itp. zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Kierowcy tej firmy są profesjonalistami z ogromnym doświadczeniem w przewozach osobowych, którzy bez żadnych problemów dowożą pasażerów w wyznaczone miejsce.
Nie wszędzie można dojechać własnym samochodem, nie zawsze też podróż taka jest uważana za komfortową oraz bezpieczną. Często znacznie bardziej opłacalne wydaje się skorzystanie ze zorganizowanego przewozu osób oferowanego przez firmę, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz tym, że zatrudnia profesjonalistów znających się na swoich obowiązkach i wywiązujących się z nich z zaangażowaniem. Poszukując takiej firmy warto zwrócić uwagę na nasze przedsiębiorstwo i jego możliwości, może się bowiem okazać, że korzystając z naszych usług obejmujących kursy busów wyjeżdżających z Wałbrzycha i odwiedzających miasta takie, jak Świdnica, Kamienna Góra, Jelenia Góra lub Wrocław klient pożegna się z problemem związanym z poszukiwaniem wiarygodnego przewoźnika. Dlaczego warto nam zaufać? Przyczyn jest co najmniej kilka.

Bezpieczeństwo

Firm oferujących przewóz osób jest wiele, gdy jednak zapoznajemy się z ich działalnością często mamy wątpliwości, co do tego, czy współpraca z nimi ma sens. Nie wszystkie autobusy kursujące z Wałbrzycha spełniają wymogi techniczne, w przypadku niektórych zaś już ich wygląd skłania nas do postawienia sobie pytania o to, czy rzeczywiście chcemy ponosić niepotrzebne ryzyko wsiadając do nich. W przypadku naszego przedsiębiorstwa podobne dylematy nie wchodzą w grę, nigdy bowiem nie zapominamy o tym, że to bezpieczeństwo naszych klientów powinno być zawsze stawiane na pierwszym miejscu. Owszem, wiele innych firm odpowiedzialnych za przewóz osób również składa podobne deklaracje, my jednak wychodzimy poza schematy i staramy się robić o wiele więcej. Nie tylko mówimy o bezpieczeństwie, ale również je gwarantujemy dbając między innymi o to, aby na każdej trasie obecny był nie jeden, ale dwóch doświadczonych kierowców. Często zdarza się tak, że zmęczenie kierującego pojazdem spowalnia jego reakcje i stanowi zagrożenie dla innych uczestników ruchu. W przypadku busów ryzyko jest przy tym jeszcze większe niż ma to miejsce w przypadku samochodów osobowych, pojazd jadący z Wałbrzycha wiezie bowiem pasażerów, którzy nie tylko zapłacili za bilet, ale również zaufali firmie transportowej. Drugi z kierowców czuwa zatem nad tym, który w danej chwili siedzi za kierownicą, jest przy tym w stanie w każdej chwili go zastąpić tak, aby nie doszło do żadnego nieprzewidywalnego zdarzenia. Bezpieczeństwo to jednak nie tylko kierujący, ale również same pojazdy, a przecież ich stan techniczny nie zawsze jest zgodny z oczekiwaniami. Autobusy pokonują długie trasy i często są intensywnie eksploatowane, bywa więc i tak, że pewne usterki pojawiają się w nich w okresie następującym pomiędzy kolejnymi przeglądami. Wiele podmiotów nie stara się ich naprawiać wychodząc z założenia, że mówimy o niewielkich defektach, nasza firma jednak wychodzi z założenia, że klienci nie zasługują na tak nieprofesjonalne podejście. Dokładamy w związku z tym wszelkich starań, aby nasze pojazdy były regularnie sprawdzane i testowane, od kierowców oczekujemy zaś czujności i informowania o wszystkich dostrzeżonych przez nich nieprawidłowościach.

Komfort

Organizując połączenia z Wałbrzycha do Złotoryi, Bolesławca lub Legnicy zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi pasażerowie będą przebywać w autobusie przez dłuższy czas. Staramy się więc, aby do miejsca przeznaczenia dotarli nie tylko bezpieczni, ale i zadowoleni. Dbamy o komfort podróży i staramy się, aby trasy były pokonywane w nieuciążliwych warunkach, wiemy bowiem, jak ważne jest dotarcie do celu w dobrej kondycji i z entuzjazmem.