Przejazd osób Wałbrzych i Dolnośląskie

Świadczymy przewozy "od drzwi do drzwi" klienta.

Obsługujemy województwo dolnośląskie i część lubuskiego

  • wyjazdy z Polski: wtorek, piątek – godziny ranne
  • wyjazdy z Niemiec: środa, sobota – godziny ranne

W celu uzyskania informacji odnośnie cen prosimy o kontakt:

+48 74 8525472

+48 601789130

+48 74 8578301

maslob@wp.pl

Oprócz przewozów osobowych we Wrocławiu, organizujemy też przewozy w Wałbrzychu i województwie dolnośląskim, obsługujemy między innymi takie miasta jak: Świdnica, Kamienna Góra, Jelenia Góra, Jawor, Złotoryja, Legnica, Bolesławiec, Lubań praz inne miejscowości na zachód od Wrocławia. Realizujemy zgłoszenia ze wszystkich miast, miasteczek z terenu województwa dolnośląskiego oraz południowych powiatów województwa lubuskiego. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą telefonicznie lub mailowo i uzgodnić terminy wyjazdów. Podjeżdżamy pod każdy wskazany przez Państwa adres. Oferujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne (szkolenia, wyjazdy służbowe, okolicznościowe, rodzinne, po zakupy). Nie zostawimy Państwa bez rozwiązania przy nagłych, niespodziewanych sytuacjach, wymagających kursów do Niemiec czy na terenie naszego kraju. Nasze busy są do Państwa dyspozycji. Przewozy osobowe wykonywane są na bardzo wysokim poziomie, bezpieczne i komfortowe. Profesjonalnie wyszkoleni, ze wszystkimi certyfikatami i licencjami, kierowcy dowiozą Państwa pod wskazany adres czy to w Polsce, czy w Niemczech, Belgii i Holandii, czy też na lotniska niemieckie (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym). Na dalekie trasy obsadzamy nasze busy dwoma kierowcami, abyście Państwo czuli pełen komfort jazdy. Nasze pojazdy przechodzą szczegółowe kontrole i badania techniczne, robimy wszystko aby nie zaskoczyła nas i Państwa jakaś przykra niespodzianka. Podczas podróży otaczamy Naszych klientów pełną opieką.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Wyjeżdżamy z Polski dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki i wracamy do kraju w środy i soboty. Wyjazdy i przyjazdy w godzinach rannych.

Proponujemy konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji. Nie musicie Państwo szukać innych przewoźników. Nasza firma oferuje to wszystko, czego nasi klienci potrzebują – bezpieczeństwo, komfort, wygodę, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. ZAPRASZAMY.