Wrocław jak Las Vegas
Napisane przez w temacie Reklama

Aby skutecznie się reklamować, a w dodatku dość tanio, trzeba przede wszystkim zaczadź wykorzystywać możliwości, które się już posiada, zamiast rozglądać się za tymi, które dopiero można sobie kupić.

Dlatego też warto zastanowić się nad taką rzeczą, jak neony. Zwykle kojarzą się one nam z amerykańskimi filmami, a przede wszystkim z Las Vegas, które jest stolicą światowego hazardu, przez co też jest tam tychże neonów bardzo dużo. Ale wracając do tematu przewodniego tego krótkiego poradnika dla każdego przedsiębiorcy, warto wziąć pod uwagę taką kwestię, jak właśnie neony.

Neony przyciągają uwagę

Każdy sklep, zakład usługowy, czy tego typu jednostka gospodarcza we Wrocławiu gdzieś się przecież znajduje i ma swoją siedzibę. Dlatego właśnie elewacja tegoż budynku powinna być dla nas najbardziej oczywistym środkiem reklamowym i nośnikiem informacji o biznesie, jaki jest realizowany wewnątrz budynku. A że ludzie głównie reagują na obraz, bo są wzrokowcami, to najlepiej będzie zastosować neony.

Ale też trzeba pamiętać o paru kwestiach. Po pierwsze więc wcale nie jest tak, ze one zawsze muszą się doskonale sprawdzić. Wszędzie dookoła też już mogą być neony, a to oznacza tylko tyle, że jak jest ich już dużo, to też ich siła nie będzie tak wyraźna. W związku z tym lepiej jest montować neony tam, gdzie nie ma ich dużo, ponieważ będzie ta forma promowania się wtedy dużo bardziej widoczna.

To jakby może przeczyć temu, co się dzieje właśnie w stolicy amerykańskiej rozrywki. Druga ważna kwestia, to że neony powinny się komponować jakoś w otoczenie, nie zaś przesadnie z niego wyróżniać.